Вибір та замовлення підручників для учнів 5-го класу

Правила прийому до закладу

Згідно п.23,24 Статуту школи прийом учнiв до всіх класів школи здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування. Учні, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до школи за наявності вільних місць у відповідному класі.

Зарахування  учнiв до закладу здійснюється до початку навчального року за наказом директора, що видається на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків¸або осіб, які їх замінюють) або направлень органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), медичної довідки, встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу). До першого класу зараховуються діти з 6-ти років.

Навчання осіб з особливими освітніми потребами

У закладі загальної середньої освіти  створені умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами: кнопка виклику, пандус (перший поверх).

У 2017/2018 н. р. учень 5 класу, учениця 7 класу навчаються  за індивідуальною формою.

Мова освітнього процес

Мова навчання у закладі – українська.

Мови, які вивчаються як предмет – українська мова, англійська мова.

Територія обслуговування закладу освіти

Засновником закладу є Бабинська сільська рада. Територія обслуговування закладу с.Бабин Кельменецького району Чернівецької області  - навчається 175 учнів, з інших сіл доїжджають: с.Грушівці – 6 учнів, с.Нагоряни - 4 учні.

Перелік додаткових освітніх послуг

Платні додаткові освітні послуги в закладі  загальної середньої освіти не надаються.